Residence Tvrz Skočice Rezervovat ubytování

Residence Tvrz Skočice Skočice 13, 387 75 Skočice

Svatby a eventy

Svatby a eventy

Hledáte ideální místo na svatbu v přírodě? 

Residence Tvrz Skočice je tím pravým místem, kde si užijete váš den v naprostém soukromí.

UBYTOVÁNÍ

Residence Tvrz Skočice nabízí romantický uzavřený statek obklopený krásnými loukami, rybníčkem a vesnickou atmosférou. Nabízí celkem 15 plně vybavených apartmánů s kuchyňkou ( 43 míst) , díky uzavřenému rozlehlému dvoru (cca 4000 m²) je tak i ideálním místem na pronájem celého objektu a prožití tak svatebních radovánek v naprostém soukromí, ubytování je laděno do romantického staročeského vesnického stylu se spoustou dobových muzejních prvků a staročeské zemědělské techniky.

Možnost pronájmu na víkend i na celý týden. Kalkulaci za pronájem prostor vč. ubytování vám rádi zašleme. 

CATERING

Vedle pronájmu objektu nabízíme taktéž catering pod záštitou našeho mateřského projektu restaurací Naše Farma viz https://www.nasefarma.cz/ , kde se vracíme ke kořenům sedláckého hospodaření, kdy lidé věděli, co mají na talíři. Buďto si to vypěstovali sami, nebo koupili od souseda. Restaurace Naše farma Vám servíruje pokrmy z vlastních surovin anebo od spřátelených farem z Jižních Čech.

Zařídíme pečení býka, catering a další Vaše požadavky. 

SVATEBNÍ KOORDINÁTOR

Doporučujeme naše svatební koordinátorky paní Glaserovou. Paní Glaserová nabízí zkušenosti s organizací svateb pro páry na nejvyšší profesionální úrovni, vč. dekorací, svatební floristiky, koordinace aj. V jižních Čechách se specializuje na venkovní svatební obřady, vč. zapůjčení inventáře. Více www.siksvatby.cz  a tel. +420773 899 986

SVATEBNÍ VIDEO

V případě zájmu nás kontaktujte:+420 734 237 126prijmova@residence-hotels.com 

Rezervace