Farma Smrhov Rezervovat ubytování

Farma Smrhov Smrhov 5, Soběnov, 38241, Český Krumlov

Residence Hotels

Farma Smrhov se nachází v malebné krajině v okolí řeky Malše. Díky rekonstrukci jihočeského stavení vznikly tři apartmány. Váš pobyt si můžete rezervovat u každého apartmánu.

Každý apartmán je kompletně vybavený, díky čemuž budete mít na své dovolené maximální pohodlí. Dispozičně jsou apartmány řešeny jako prostorný obývací prostor s kuchyní a jídelnou, oddělená ložnice a koupelna. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Venkovní zázemí nabízí posezení s grilem, ohniště a nechybí ani lehátka pro relaxaci. Dvůr je uzavřen, takže si zde děti mohou volně hrát a rodiče v klidu odpočívat. Pro děti je připravena skluzavka, houpačka a pískoviště.    

 

Apartmán č.1

Apartmán č.1

Apartmán číslo 1 je čtyřlůžkový a nachází se v prvním patře chalupy. Dispozičně je řešen jako byt 1+1, přičemž obývací pokoj je propojen s kuchyní a ložnice se 2ma lůžky je oddělná.

V obytné části se nachází manželská postel pro 2 osoby a rozkládací gauč, na kterém se mohou pohodlně vyspat další 2 osoby. Dále je zde LCD TV, konferenční stolek, jídelní stůl a plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí).

Od obytné části je oddělena ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby a šatní skříní. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, toaletou a pračkou.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Apartmán č.2

Apartmán č.2

Apartmán číslo 2 je dvoulůžkový a jako jediný se nachází v přízemí farmy. V obytné části je pohodlný rozkládací gauč, kde se případní vyspí další 2 osoby. Dále je zde LCD TV, konferenční stolek, jídelní stůl a plně vybavená kuchyňská linka (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí).

Samostatnou místností je ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby a šatní skříní. Koupelna je velmi prostorná a vybavená rohovou vanou, WC a pračkou.

Součástí apartmánu je také vstup na terasu s venkovním posezením a výhledem do okolní krajiny. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Apartmán č.3

Apartmán č.3

Apartmán číslo 3 je dvoulůžkový a nachází se v prvním patře chalupy. V obytné části je pohodlný rozkládací gauč, kde se případně vyspí další 2 osoby. Dále je zde LCD TV, konferenční stolek, jídelní stůl a plně vybavená kuchyňský kout (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí).

Samostatnou místností je ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby a šatní skříní. Koupelna je velmi prostorná a vybavená rohovou vanou, WC a pračkou.

Součástí apartmánu je balkón s venkovním posezením a výhledem do okolní krajiny. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

 

Důležité a kontaktní informace

Farma Smrhov
Smrhov 5, Soběnov, 38241, Český Krumlov
Telefon:770160873 
E-mail: info@residence-hotels.com

Příjezd je možný od 15:00.
Odjezd do 10:00.

Pokud si budete přát dřívější/pozdější čas vašeho příjezdu/odjezdu, prosíme, kontaktujte nás. Požadavek závisí na dostupnosti.

Bezplatné parkování přímo u objektu.
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

 

Dovolená s domácím mazlíčkem

Nemusíte si dělat starosti, kdo Vám během dovolené pohlídá Vašeho domácího mazlíčka. Vezměte Vašeho pejska na dovolenou sebou! Součástí naší nabídky je i ubytování se psem, za kterého neúčtujeme žádné poplatky navíc.

 

Jak se k nám dostanete

GPS souřadnice Farmy Smrhov jsou: 48.7721856N, 14.5246231E.

Níže můžete vidět mapku s vyznačenou trasou příjezdu ke Smrhovu ze směru Praha/České Budějovice. Při příjezdu po silnici č.157 ve směru z Českého Krumlova na Trhové Sviny, uvidíte přibližně 2km za Pořešínem na rozcestí u odbočky doprava u autobusové zastávky „Besednice, Malče-rozcestí“ ceduli naší farmy, která Vás navede ke Smrhovu a naší farmě.

Pokud budete přijíždět ze směru od Besednice, na odbočení do leva ke Smrhovu Vás také upozorní cedulce na rozcestí u autobusové zastávky „Besednice, Malče-rozcestí“.

Farma Smrhov se nachází na okraji obce po pravé straně a je označena cedulí.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na našem telefonním čísle +420 770 160 873

 

Kontaktní formulář

  • Kompletně vybavené apartmány
  • Venkovní zázemí s grilem, ohništěm a lehátky pro relaxaci
  • Uzavřený dvůr pro Vaše soukromí

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů

TripAdvisor
Kudy z nudy

Rezervace