Residence Muzeum vltavínů Rezervovat ubytování

Residence Muzeum vltavínů Panská 19, Český Krumlov 381 01

Bydlete v srdci Českého Krumlova

Díky výborné poloze Residence Muzeum vltavínů máte v pohodlné pěší vzdálenosti všechny turisticky vyhledávané cíle Českého Krumlova. Můžete se projít historickými uličkami města a nechat se zlákat nabídkou restauračních zařízení a kaváren, které se v těsné blízkosti hotelu nachází. Některé z našich apartmánů nabízejí přímý výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov.
 

Vychutnejte si pohodlí jako doma

Residence disponuje třemi dvoulůžkovými a čtyřmi čtyřlůžkovými apartmány. Každý apartmán je komfortně zařízen tak, abyste si ubytování v Českém Krumlově vychutnali. Obývací část disponuje pohodlnou pohovkou se satelitní LCD TV, jídelní část poskytuje kompletně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem. Nechybí zde prostorná koupelna, dostatek úložného prostoru a Wi-Fi připojení.

Historická atmosféra hotelu

V horních patrech budovy nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v luxusně vybavených apartmánech, které jsou zařízené v historickém či moderním stylu. Historická budova Residence je kulturní památkou a byla rekonstruována velmi šetrně, aby si zachovala svůj neopakovatelný ráz. Doporučujeme Vám navštívit Muzeum vltavínů, které se nachází v přízemí naší budovy.
 

Mějte vše blízko

20 metrů od ubytování sídlí informační centrum, kde Vám poskytnou všechny turisticky zajímavé informace. V pohodlné pěší vzdálenosti od našeho hotelu se nachází Státní hrad a zámek Český Krumlov, Regionální muzeum, Egon Schiele art centrum, Wax muzeum, náměstí Svornosti, Otáčivé hlediště, Městské divadlo, Muzeum útrpného práva, pivovar Eggenberg, fotografické muzeum Atelier Seidel a mnohé další.

Apartmány

Residence Muzeum vltavínů nabízí 7 apartmánů v centru Českého Krumlova. Plošná výměra apartmánů je od 30 m² do 60 m² a celková kapacita hotelu je až 24 lůžek. K pobytu si můžete objednat i bohatou snídani servírovanou přímo na pokoj.

Při výběru apartmánů v Residenci si můžete vybrat ze tří skupin:

Historické apartmány
Zrenovované vyřezávané stropy a stylový nábytek, z něhož některé kusy jsou původní vybavení domu, vytváří tu správnou atmosféru historického Českého Krumlova.

Moderní apartmány
Prostory těchto apartmánů jsou vybaveny moderním stylem nábytku a vytváří tak zajímavý kontrast s historickým centrem města.

Podkrovní apartmány
Apartmány v podkroví jsou zařízeny tak, aby daly vyniknout kombinaci dřeva a kovu, a zároveň byly útulné a vzdušné.

Rezervace
 

Historický apartmán č. 1 – 55 m²

Zjistit více

Historický apartmán č. 2 – 42 m²

Zjistit více

Moderní apartmán č. 3 – 29,5 m²

Zjistit více

Moderní apartmán č. 4 – 55 m²

Zjistit více

Moderní apartmán č. 5 – 57 m²

Zjistit více

Podkrovní apartmán č. 6 – 60 m²

Zjistit více

Podkrovní apartmán č. 7 – 52 m²

Zjistit více
 
 

Snídaně

Posnídejte v pohodlí svého apartmánu a starosti s přípravou snídaně přenechte na nás!

 Můžete si vybrat ze dvou variant snídaní za příplatek:

  • Varianta 1.: šunka, sýr, máslo, džem, med, tavený sýr, světlé a tmavé pečivo, káva, čaj, mléko, pomerančový džus
    • Cena: 190 Kč/osoba
  • Varianta 2.: míchaná vajíčka, šunka, sýr, máslo, džem, med, tavený sýr, paštika, jogurt, cornflakes, světlé a tmavé pečivo, káva, čaj, mléko, pomerančový džus
    • Cena: 250 Kč/osoba

Snídaně dle Vašeho přání připravíme na pojízdný vozík přímo před Váš apartmán.

 

 

Kontakt

 

Residence Muzeum vltavínů

Panská 19
Český Krumlov 381 01
Tel.: +420 734 265 903
E-mail: residence@muzeum-vltavinu.cz
GPS Loc: 48°48’40.666″N, 14°18’52.247″E
Apartmány Residence se nacházejí přímo nad Muzeem vltavínů, které můžete během svého pobytu navštívit.

Recepce

Otevírací doba: 9:00-17:00
check-in 14:00-17:00, check-out do 10:00

Residenci Muzeum vltavínů provozuje ATS INVEST, s.r.o. se sídlem Rybná 669/4, 110 00 Praha 1, vedená u Městského soudu v Praze, odd.C, vl. 83236, IČO 260 26 589.

Dle nařízení Města Český Krumlov je v době od 10:00 do 16:00 zcela zakázán vjezd osobním automobilem do centra města, kde se nachází pěší zóna.
Mimo tuto dobu, tzn. od 16:00 do 10:00, můžete vjet do pěší zóny pouze s povolenkou k vjezdu, která stojí 100 Kč. Povolenka slouží pouze na možnost vyložení/naložení zavazadel. Parkování zde možné není.
Povolenku k vjezdu zakoupíte u nás na recepci.
Parkování je možné na placených veřejných parkovištích P1-P3. Nejbližší je parkoviště P1, 3-5 minut pěšky od naší Residence (Google Maps).

Kontaktujte nás!

  • Luxusní ubytování Český Krumlov
  • Apartmány v historickém centru
  • Historické památky v blízkosti hotelu

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů