Residence Muzeum vltavínů Rezervovat ubytování

Residence Muzeum vltavínů Panská 19, Český Krumlov 381 01

Bydlete v srdci Českého Krumlova

Díky výborné poloze Residence Muzeum vltavínů máte v pohodlné pěší vzdálenosti všechny turisticky vyhledávané cíle Českého Krumlova. Můžete se projít historickými uličkami města a nechat se zlákat nabídkou restauračních zařízení a kaváren, které se v těsné blízkosti hotelu nachází. Některé z našich apartmánů nabízejí přímý výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov.
 

Vychutnejte si pohodlí jako doma

Residence disponuje třemi dvoulůžkovými a čtyřmi čtyřlůžkovými apartmány. Každý apartmán je komfortně zařízen tak, abyste si ubytování v Českém Krumlově vychutnali. Obývací část disponuje pohodlnou pohovkou se satelitní LCD TV, jídelní část poskytuje kompletně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem. Nechybí zde prostorná koupelna, dostatek úložného prostoru a Wi-Fi připojení.

Historická atmosféra hotelu

V horních patrech budovy nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v luxusně vybavených apartmánech, které jsou zařízené v historickém či moderním stylu. Historická budova Residence je kulturní památkou a byla rekonstruována velmi šetrně, aby si zachovala svůj neopakovatelný ráz. Doporučujeme Vám navštívit Muzeum vltavínů, které se nachází v přízemí naší budovy.
 

Mějte vše blízko

20 metrů od ubytování sídlí informační centrum, kde Vám poskytnou všechny turisticky zajímavé informace. V pohodlné pěší vzdálenosti od našeho hotelu se nachází Státní hrad a zámek Český Krumlov, Regionální muzeum, Egon Schiele art centrum, Wax muzeum, náměstí Svornosti, Otáčivé hlediště, Městské divadlo, Muzeum útrpného práva, pivovar Eggenberg, fotografické muzeum Atelier Seidel a mnohé další.

Apartmány

Residence Muzeum vltavínů nabízí 7 apartmánů v centru Českého Krumlova. Plošná výměra apartmánů je od 30 m² do 60 m² a celková kapacita hotelu je až 24 lůžek. K pobytu si můžete objednat i bohatou snídani servírovanou přímo na pokoj.

Při výběru apartmánů v Residenci si můžete vybrat ze tří skupin:

Historické apartmány
Zrenovované vyřezávané stropy a stylový nábytek, z něhož některé kusy jsou původní vybavení domu, vytváří tu správnou atmosféru historického Českého Krumlova.

Moderní apartmány
Prostory těchto apartmánů jsou vybaveny moderním stylem nábytku a vytváří tak zajímavý kontrast s historickým centrem města.

Podkrovní apartmány
Apartmány v podkroví jsou zařízeny tak, aby daly vyniknout kombinaci dřeva a kovu, a zároveň byly útulné a vzdušné.

Rezervace
 
 

Historický apartmán č. 1 – 55 m²

Čtyřlůžkový apartmán má původní zrestaurovaný strop z dřevěných trámů a dřevěný stylový nábytek, z něhož některé kusy jsou původní zrenovované vybavení domu. Celkový historický dojem dotváří dřevěná podlaha.
Rozloha apartmánu je 55 m², nabízí ubytování pro čtyři osoby a disponuje jednou samostatnou ložnicí s konferenčním stolkem a křesílky. V obývací místnosti je manželská postel, posezení s koženou pohovkou a křesly, satelitní LCD TV, prostorný jídelní stůl, kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Nechybí zde věšák s botníkem a pantofle. Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru pro šatstvo a Wi-Fi připojení k internetu. V apartmánu je možnost přidání dětské postýlky do kterékoli místnosti.
Koupelna je obložená přírodním kamenem a vybavena sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Apartmán je v 1. patře budovy Residence a jeho čtyři okna poskytují výhled do starobylých městských uliček.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

Historický apartmán č. 2 – 42 m²

Dvoulůžkový apartmán s možností standardní dospělé či dětské přistýlky se nachází v 1. patře budovy Residence. Původní vyřezávaný strop, dřevěný nábytek a dvoulůžková postel s nebesy dotváří ideální prostředí k romantickému pobytu v Českém Krumlově.
Apartmán o rozloze 42 m² je vybaven koženou pohovkou s křesly, satelitní LCD TV, jídelním stolem, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. V apartmánu je koupelna obložená přírodním kamenem a vybavená sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. K dispozici je zde věšák s botníkem a dostatek úložného prostoru pro šatstvo. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

 

Moderní apartmán č. 3 – 29,5 m²

Prostorná garsoniéra pro dvě osoby je zařízená v moderním stylu o celkové výměře 29,5 m². Apartmán je vybaven dřevěným nábytkem v odstínu třešně a dominuje mu prostorná manželská postel s kovovými čely. K posezení slouží kožená pohovka, k dispozici je satelitní LCD TV, jídelní stůl, kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Prostorná koupelna je obložena přírodním kamenem světlého odstínu se sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Nechybí zde věšák s botníkem, pantofle a dostatek úložného prostoru pro šatstvo. Apartmán se nachází v 1. patře budovy s francouzským oknem a výhledem do tichého dvora a na Státní hrad a zámek Český Krumlov.
Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

Moderní apartmán č. 4 – 55 m²

Plně vybavený luxusní apartmán pro čtyři osoby se nachází ve 2. patře budovy Residence a nabízí klidné ubytování pro rodiny nebo přátele přímo v centru Českého Krumlova. Z předsíně vybavené věšákem s botníkem se vchází do obývací části s výhledem do starobylých městských uliček.
Obývací část je zařízena manželskou postelí, pohovkou s křesly, konferenčním a pracovním stolkem, satelitní LCD TV, jídelním stolem, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím.
V oddělené místnosti je druhá manželská postel, křesílka s konferenčním stolkem a satelitní LCD TV. Postel je možné oddělit na 2 samostatná lůžka. Můžeme Vám nabídnout i přidání dospělé či dětské přistýlky. Moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru červené barvy a zařízena sprchovým koutem, kosmetikou a vysoušečem vlasů.
Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

Moderní apartmán č. 5 – 57 m²

Čtyřlůžkový apartmán o výměře 57 m² se nachází ve 2. patře budovy Residence a vstupuje se do něj přes předsíň s věšákem a botníkem a velkými prostornými skříněmi.
Na předsíň navazuje samostatná ložnice se dvěma oddělenými lůžky, stolkem se židlemi k posezení a dveřmi na balkon, který nabízí klidné posezení a výhled do tichého dvora a na Státní hrad a zámek Český Krumlov.
Obývací prostor je vybaven manželskou postelí, designovou pohovkou s konferenčním stolkem, satelitní LCD TV, jídelním stolem, kuchyňkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Postel je možné oddělit na 2 samostatná lůžka.
Prostorná moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru červené barvy a vybavena vanou, pračkou, kosmetikou a vysoušečem vlasů.
Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

 

Podkrovní apartmán č. 6 – 60 m²

Prostorný podkrovní apartmán pro čtyři osoby s možností dospělé či dětské přistýlky má výměru 60 m². Apartmán disponuje dvěma dvoulůžkovými ložnicemi a obývacím prostorem. V obývacím prostoru jsou zachovány původní půdní trámy a podlaha z cihel. Nechybí zde kožená sedací souprava s konferenčním stolem, satelitní LCD TV, pracovní stůl, prostorný jídelní stůl a plně vybavená kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Prostorná koupelna je vybavena vanou, kosmetikou a vysoušečem vlasů.
Kombinace střešních a svislých oken bohatě osvětluje celý prostor apartmánu a poskytuje krásné výhledy na střechy okolních historických budov. Tento apartmán je situován na jih a je ve 3. patře Residence.
Je zde dostatek úložného prostoru pro šatstvo či věšák a Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

Podkrovní apartmán č. 7 – 52 m²

Podkrovní garsoniéra pro dvě osoby o výměře 52 m² je stylově zařízena a dává tak vyniknout trámovému krovu domu.
Celý pokoj je pomyslně rozdělen na ložnici s prostornou postelí a kovovou konstrukcí čely a na obývací část. Obývací části dominuje kožená pohovka s křeslem a konferenčním stolkem, satelitní LCD TV, jídelní stůl, pracovní stůl a plně zařízená kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí, dřezem a kompletním nádobím. Prostorná koupelna je zařízena rohovou vanou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Nabízíme přidání dospělé či dětské přistýlky.
Apartmán je ve 3. patře Residence, situován na sever a poskytuje nádherný výhled na střechy okolních historických domů a Státní hrad a zámek Český Krumlov.
Je zde dostatek úložného prostoru pro šatstvo či věšák a Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost objednání snídaně přímo na pokoj.

 
 

Snídaně

Posnídejte v pohodlí svého apartmánu a starosti s přípravou snídaně přenechte na nás!

 Můžete si vybrat ze dvou variant snídaní za příplatek:

  • Varianta 1.: šunka, sýr, máslo, džem, med, tavený sýr, světlé a tmavé pečivo, káva, čaj, mléko, pomerančový džus
    • Cena: 160 Kč/osoba
  • Varianta 2.: míchaná vajíčka, šunka, sýr, máslo, džem, med, tavený sýr, paštika, jogurt, cornflakes, světlé a tmavé pečivo, káva, čaj, mléko, pomerančový džus
    • Cena: 200 Kč/osoba

Snídaně dle Vašeho přání připravíme na pojízdný vozík přímo před Váš apartmán.

 

 

Kontakt

 

Residence Muzeum vltavínů

Panská 19
Český Krumlov 381 01
Tel.: +420 734 265 903
E-mail: residence@muzeum-vltavinu.cz
GPS Loc: 48°48’40.666″N, 14°18’52.247″E
Apartmány Residence se nacházejí přímo nad Muzeem vltavínů, které můžete během svého pobytu navštívit.

Recepce

Otevírací doba: 9:00-18:00
check-in 14:00-18:00, check-out do 10:00

Residenci Muzeum vltavínů provozuje ATS INVEST, s.r.o. se sídlem Rybná 669/4, 110 00 Praha 1, vedená u Městského soudu v Praze, odd.C, vl. 83236, IČO 260 26 589.

Dle nařízení Města Český Krumlov je v době od 10:00 do 16:00 zcela zakázán vjezd osobním automobilem do centra města, kde se nachází pěší zóna.
Mimo tuto dobu, tzn. od 16:00 do 10:00, můžete vjet do pěší zóny pouze s povolenkou k vjezdu, která stojí 100 Kč. Povolenka slouží pouze na možnost vyložení/naložení zavazadel. Parkování zde možné není.
Povolenku k vjezdu zakoupíte u nás na recepci.
Parkování je možné na placených veřejných parkovištích P1-P3. Nejbližší je parkoviště P1, 3-5 minut pěšky od naší Residence (Google Maps).

Kontaktujte nás!

  • Luxusní ubytování Český Krumlov
  • Apartmány v historickém centru
  • Historické památky v blízkosti hotelu

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů